Afspraak maken

augustus 2022
madiwodovrzazo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Voor het testen zijn onze algemene voorwaarden van toepassing

Waarom Corona Sneltest Zaanstad?

  • Binnen 15 minuten uitslag

  • Geen wachttijd en vandaag nog terecht

  • Officiële testuitslag

  • Geholpen door BIG-Geregistreerde zorgprofessionals

  • de gebruikte Abbott test is gevalideerd door de inspectie van Volksgezondheid

Wanneer kunnen we u testen?

  • Als u het vermoeden heeft besmet te zijn geraakt met het coronavirus.
  • Als u langer dan 2 dagen geleden contact heeft gehad met iemand die positief getest is op COVID-19

  • Als de lange wachttijden en beperkte testcapaciteit van het regulier testsysteem flinke gevolgen voor u hebben

Binnen 15 minuten resultaat!

€ 65,00 incl. BTW

Met een veilig gevoel verder werken

Rated 5 out of 5
4 november 2020

Net begonnen met mijn nieuwe bedrijf en iedere dag in contact met zwangere vrouwen waarbij alle risico’s vermeden moeten worden.
Gelukkig negatief getest en alle afspraken konden door gaan

Leonie Kluck mijnbabybuikje.nl

Snelle reactie en snelle uitslag

Rated 5 out of 5
4 november 2020

Gelukkig konden alle medewerkers snel getest worden en kon iedereen weer met een gerust hart doorwerken.

Steigerfabriek Zaandam

Weg met alle onzekerheid

Rated 4 out of 5
2 november 2020

Ik had lichte klachten en voelde mij niet helemaal happy. Afspraak gemaakt en dezelfde avond nog getest. Gelukkig negatief

Diana

Negatief

Rated 4 out of 5
1 november 2020

Niet goed opgelet en dan begint het twijfelen. Vandaag getest en gelukkig negatief.

Michel

Onze test locatie

De antigeen sneltest wordt afgenomen op onze locatie in Westzaan. Nadat wij uw afspraak hebben bevestigd, verschijnt u op de juiste datum en tijdstip op onze locatie. Uw gegevens hebben wij al geregistreerd tijdens het maken van de afspraak. Nadat u uw afspraakbevestiging heeft overlegd en wij u geïdentificeerd hebben, wordt er met behulp van een wattenstaafje in de neus een monster afgenomen door een goed geïnstrueerd en getrainde medewerker. Wij werken volledig volgens de veiligheidsvoorschriften van het RIVM.

Het monster wordt na afname door onze professional voorbereid en getest in één van onze analyzers die na 15 minuten de uitslag geven. U kunt bij ons wachten op het testresultaat.

Onze test

Onze CE gemarkeerde en door het WHO goedgekeurde Corona antigeen Sneltest voor SARS-CoV-2, geeft al binnen 15 minuten een testuitslag. Deze test reageert op de aanwezigheid van het virus (antigeen) en is dus geen antistoffentest die bepaalt of u besmet bent geweest. De test kan worden afgenomen vanaf 2 dagen nadat u in de nabijheid van een met het nieuwe Coronavirus besmet persoon in contact bent geweest of bij de eerste klachten van koorts, keelpijn of neusverkoudheid.

De test heeft een hoge specificiteit van 99,68% en reageert alleen op het SARS-CoV-2 virus.

De testuitslag is betrouwbaar, snel en werkt volgens eenzelfde principe als een zwangerschapstest (laterale flow chromatografie). De test is iets minder nauwkeurig dan een rt-PCR test.

Snel zekerheid voor bedrijven

Werknemers van bedrijven kunnen naar een van onze test locatie komen, maar wij bieden bedrijven ook de mogelijkheid van testen of screening op de werklocatie aan. Dat kan van iedere dag tot één keer per week of eenmalig voor een preventieve screening. Onze zorgprofessional komt dan met de benodigde testmaterialen op de werklocatie.Wij kunnen ook een semi-permanente teststraat op uw locatie inrichten.

Positieve testresultaten dient u zelf door te geven aan de GGD ten behoeve van het Bron en Contact Onderzoek.